Skip to content

درباره ما

درباره شرکت تارانوش آریا

این مجموعه از سال 1378 توسط مدیران شرکت شروع به کار نمود و فعالیت اصلی خود را در منطقه آذربایجان به جهت ترکیب عالی شرایط آب و هوایی و خاک در تولید انواع میوه جات منحصر به فرد، در نزدیکی مرز اروپا بنا نهاد و با گذشت زمان و بنا به انتظارات واحتياجات بازار از سال 1391 با تأسیس شرکت تارانوش آریا فعالیت خود را در زمینه کنسانتره و پوره میوه جات قوت بخشید. 

محصولاتی که از طریق این شرکت به بازار های داخلی و خارجی عرضه می گردد عمدتا به پنج دسته تقسیم می شوند:
1)انواع کنسانتره (آب تغلیظ شده) میوه جات
2)انواع پوره میوه، سبزی و صیفی جات
3)انواع آروما (اسانس طبیعی) میوه و صیفی جات
4) انواع دایس و پر ک میوه جات
5)انواع اسانس میوه
همگام با افزایش و تحول جهانی، شرکت تارانوش آریا به عنوان جدیدترین و در عین حال پر سابقه ترین تولید کننده و عرضه کننده انواع پوره و کنسانتره میوه، سبزی و صیفی جات بر مبنای تولید هرچه بهتر فراورده های محصولات باغی توسط کارخانجات مجهز به خطوط تولید کنسانتره و پوره طراحی و راه اندازی گردید. 

این شرکت سعی بر آن نمود تا با بهره گیری از متخصصین کار آمد بتواند با تولید محصولاتی با کیفیت و خلوص بالا در پیشرفت سلامت جامعه گام بردارد. در این راستا اقدام به تولید و فروش انواع کنسانتره، پوره، آروما و دایس میوه ، سبزی و صیفی جات با برند تارا نموده است که با توجه به کیفیت و خلوص در اندک زمان مورد استقبال تجار و تولید کنندگان واقع گردید. 

ما میدانیم که مشتریان و مصرف کنندگان این محصولات به دو عامل کیفیت و قیمت تمام شده، بیشترین توجه را دارند. از این رو با داشتن تجارب و سوابق طولانی در این صنعت ، تلاش نموده ایم با رعایت استاندارد های جهانی حضور خود را در بین کارخانجات و شرکت های داخلی و خارجی به موفق ترین شکل گسترش دهیم . امروزه شرکت تارانوش آریا با عرضه بیش از 50 نوع محصول توانسته به عنوان جامعترین و کاملترین شرکت تولیدی جایگاه مناسبی بین کارخانجات بدست آورد. 

شرکت تارانوش آریا خود را متعهد می داند تا تمامی تلاش های لازم را در جهت تولید و عرضه با کیفیت ترین محصولات به کار گیرد. توجه به ارزش متعالی، نوآوری، استفاده از توانمندی کارکنان و مدیریت کیفیت سبب گردید تا تارانوش به عنوان پیشتاز در صنعت کنسانتره و پوره مطرح گردد.

مدیریت شرکت تارانوش آریا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشدلورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

اهداف ما

دست آوردها