Skip to content

درباره ما

درباره شرکت تارانوش آریا

این مجموعه از سال ۱۳۷۸ توسط مدیران شرکت شروع به کار نمود و فعالیت اصلی خود را در منطقه آذربایجان به جهت ترکیب عالی شرایط آب و هوایی و خاک در تولید انواع میوه جات منحصر به فرد، در نزدیکی مرز اروپا بنا نهاد و با گذشت زمان و بنا به انتظارات واحتياجات بازار از سال ۱۳۹۱ با تأسیس شرکت تارانوش آریا فعالیت خود را در زمینه کنسانتره و پوره میوه جات قوت بخشید. محصولاتی که از طریق این شرکت به بازار های داخلی و خارجی عرضه می گردد عمدتا به پنج دسته تقسیم می شوند:
۱)انواع کنسانتره (آب تغلیظ شده) میوه جات
۲)انواع پوره میوه، سبزی و صیفی جات
۳)انواع آروما (اسانس طبیعی) میوه و صیفی جات
۴) انواع دایس و پر ک میوه جات
۵)انواع اسانس میوه
همگام با افزایش و تحول جهانی، شرکت تارانوش آریا به عنوان جدیدترین و در عین حال پر سابقه ترین تولید کننده و عرضه کننده انواع پوره و کنسانتره میوه، سبزی و صیفی جات بر مبنای تولید هرچه بهتر فراورده های محصولات باغی توسط کارخانجات مجهز به خطوط تولید کنسانتره و پوره طراحی و راه اندازی گردید. این شرکت سعی بر آن نمود تا با بهره گیری از متخصصین کار آمد بتواند با تولید محصولاتی با کیفیت و خلوص بالا در پیشرفت سلامت جامعه گام بردارد.
در این راستا اقدام به تولید و فروش انواع کنسانتره، پوره، آروما و دایس میوه ، سبزی و صیفی جات با برند تارا نموده است که با توجه به کیفیت و خلوص در اندک زمان مورد استقبال تجار و تولید کنندگان واقع گردید. ما میدانیم که مشتریان و مصرف کنندگان این محصولات به دو عامل کیفیت و قیمت تمام شده، بیشترین توجه را دارند. از این رو با داشتن تجارب و سوابق طولانی در این صنعت ، تلاش نموده ایم با رعایت استاندارد های جهانی حضور خود را در بین کارخانجات و شرکت های داخلی و خارجی به موفق ترین شکل گسترش دهیم . امروزه شرکت تارانوش آریا با عرضه بیش از ۵۰ نوع محصول توانسته به عنوان جامعترین و کاملترین شرکت تولیدی جایگاه مناسبی بین کارخانجات بدست آورد. شرکت تارانوش آریا خود را متعهد می داند تا تمامی تلاش های لازم را در جهت تولید و عرضه با کیفیت ترین محصولات به کار گیرد. توجه به ارزش متعالی، نوآوری، استفاده از توانمندی کارکنان و مدیریت کیفیت سبب گردید تا تارا به عنوان پیشتاز در صنعت کنسانتره و پوره مطرح گردد.

اهداف ما

  • با عنایت به این نکته که ما مشتریان خود را شناسایی کرده ایم، با داشتن تجارب و سوابق طولانی در این صنعت ، تلاشمان این است که با رعایت استاندارد های جهانی حضور خود را در بین کارخانجات و شرکت های داخلی و خارجی به موفق ترین شکل گسترش دهیم.
  • امروزه شرکت تارانوش آریا با عرضه بیش از ۵۰ نوع محصول توانسته به عنوان جامعترین و کاملترین شرکت تولیدی جایگاه مناسبی بین کارخانجات بدست آورد اما بی شک در صدد گسترش هرچه ببیشتر و با کیفیت تر محصولات دیگر نیز می باشد.
  • شرکت تارانوش آریا خود را متعهد می داند تا تمامی تلاش های لازم را در جهت تولید و عرضه با کیفیت ترین محصولات به کار گیرد تا همیشه به دو فاکتور کیفیت بالا و قیمت رقابتی در صدر تمام اهداف خود ارزش داده و آن ها را عملی کند.
  • با توجه به ارزش متعالی، نوآوری، استفاده از توانمندی کارکنان و مدیریت کیفیت سبب گردد تا بیش از پیش تارا به عنوان پیشتاز در صنعت کنسانتره و پوره مطرح گردد.

دست آوردها

fa_IRPersian
en_USEnglish fa_IRPersian